BD075-19-A-1-L-D
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: BD075-19-A-1-L-D
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
19 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold