BD060-18-A-N-0230-L-D
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: BD060-18-A-N-0230-L-D
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
18 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold