BD030-10-A-A-0350-0300-L-G
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: BD030-10-A-A-0350-0300-L-G
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
Connector Header Through Hole 10 position 0.050" (1.27mm)