BD020-15-A-J-0350-0300-L-G
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: BD020-15-A-J-0350-0300-L-G
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
Connector Header Through Hole 15 position 0.050" (1.27mm)