BC070-24-A-1-L-D
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: BC070-24-A-1-L-D
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
24 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold