BC050-18A-K0-0380-0160-0480-LD
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: BC050-18A-K0-0380-0160-0480-LD
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
Connector Header Surface Mount 18 position 0.039" (1.00mm)