BC035-10-A-0200-0300-L
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: BC035-10-A-0200-0300-L
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
Connector Header Through Hole 10 position 0.039" (1.00mm)