BC032-36-A-2-0200-0200-L-D
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: BC032-36-A-2-0200-0200-L-D
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
Connector Header Surface Mount 36 position 0.039" (1.00mm)