BB080-58-A-0-0270-0150-L-D
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: BB080-58-A-0-0270-0150-L-D
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
Connector Header Surface Mount 58 position 0.031" (0.80mm)