BB060-22-A-L-D
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: BB060-22-A-L-D
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
22 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.031" (0.80mm) Surface Mount Gold