10-40-A-0101-C-4-08-4-T
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: 10-40-A-0101-C-4-08-4-T
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
40 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 3.976" (101.00mm)