10-30-D-0279-C-4-08-4-T
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: 10-30-D-0279-C-4-08-4-T
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
30 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 11.0" (279.4mm)