10-30-A-0152-C-4-08-4-T
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: 10-30-A-0152-C-4-08-4-T
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
30 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 5.984" (152.00mm)