10-20-A-0076-C-4-08-4-T
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: 10-20-A-0076-C-4-08-4-T
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
20 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 2.992" (76.00mm)