10-18-A-0127-C-4-08-4-T
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: 10-18-A-0127-C-4-08-4-T
Description
18 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 5.000" (127.00mm)