10-16-A-0076-C-4-08-4-T
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: 10-16-A-0076-C-4-08-4-T
Description
16 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 2.992" (76.00mm)