10-15-D-0203-C-4-08-4-T
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: 10-15-D-0203-C-4-08-4-T
Description
15 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 7.992" (203.00mm)