10-15-A-0050-C-4-08-4-T
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: 10-15-A-0050-C-4-08-4-T
Description
15 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 1.969" (50.00mm)