10-12-A-0228-C-4-08-4-T
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: 10-12-A-0228-C-4-08-4-T
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
12 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 8.980" (228.09mm)