10-11-A-0228-C-4-08-4-T
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: 10-11-A-0228-C-4-08-4-T
Description
11 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 8.980" (228.09mm)