10-10-D-0030-C-4-08-4-T
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: 10-10-D-0030-C-4-08-4-T
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
10 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 1.181" (30.00mm)