05-45-A-0177-A-4-06-4-T
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: 05-45-A-0177-A-4-06-4-T
Description
45 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 6.969" (177.00mm)