05-28-D-0203-A-4-06-4-T
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: 05-28-D-0203-A-4-06-4-T
Description
28 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 7.992" (203.00mm)