05-25-D-0304-A-4-06-4-T
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: 05-25-D-0304-A-4-06-4-T
Description
25 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 12.0" (304.8mm)