05-25-A-0228-A-4-06-4-T
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: 05-25-A-0228-A-4-06-4-T
Description
25 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 8.976" (228.00mm)