05-19-A-0279-A-4-06-4-T
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: 05-19-A-0279-A-4-06-4-T
Description
19 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 11.0" (279.4mm)