05-18-D-0152-A-4-06-4-T
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: 05-18-D-0152-A-4-06-4-T
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
18 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 5.984" (152.00mm)