05-18-D-0050-A-4-06-4-T
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: 05-18-D-0050-A-4-06-4-T
Description
18 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 1.969" (50.00mm)