05-14-D-0254-A-4-06-4-T
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: 05-14-D-0254-A-4-06-4-T
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
14 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 10.0" (254.0mm)