05-11-A-0101-A-4-06-4-T
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: 05-11-A-0101-A-4-06-4-T
Description
11 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 3.976" (101.00mm)