05-09-D-0127-A-4-06-4-T
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: 05-09-D-0127-A-4-06-4-T
Description
9 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 5.000" (127.00mm)