05-06-D-0030-A-4-06-4-T
GCT Semiconductor, Inc.
Part Number: 05-06-D-0030-A-4-06-4-T
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
6 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 1.181" (30.00mm)