LCP12A-25-5K
ETI Systems
Part Number: LCP12A-25-5K
Description
POT, LIN MOTION, 5KOHM, 20%, 400MW; TRACK RESISTANCE:10KOHM; RESISTANCE TOLERAN 25MM STROKE LENGTH 20,000,000 RECIPROCATING MOTIONS