RTSN-M4-15-7-1
Essentra Components
Part Number: RTSN-M4-15-7-1
Description
SPACER THREADED RND M4 7 X 15MM; Standoff Material:Nylon 6.6 (Polyamide 6.6); Thread Size - Metric:M4; Thread Size - Imperial:-; Standoff Type:Round Female; Body Length:15mm; Product Range:RTSN Series; Overall Length:15mm; External Width:7mm; SVHC:No SVHC (15-Jan-2018)