HTSN-M4-18-8-2
Essentra Components
Part Number: HTSN-M4-18-8-2
Description
STANDOFF HEX MALE-FEMALE 18MM M4; Standoff Material:Nylon 6.6 (Polyamide 6.6); Thread Size - Metric:M4; Thread Size - Imperial:-; Standoff Type:Hex Male-Female; Body Length:18mm; Product Range:HTSN-2 Series; Overall Length:26mm; External Width:8mm