HTSN-M3-30-6-1
Essentra Components
Part Number: HTSN-M3-30-6-1
Description
STANDOFF HEX FEMALE-FEMALE 30MM M3; Standoff Material:Nylon 6 (Polyamide 6) Glass Filled Body; Thread Size - Metric:M3; Thread Size - Imperial:-; Standoff Type:Hex Female-Female; Body Length:-; Product Range:HTSN-1 Series; Overall Length:30mm; External Width:6mm