HTSN-M3-12-6-2
Essentra Components
Part Number: HTSN-M3-12-6-2
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
STANDOFF HEX MALE-FEMALE 12MM M3; Standoff Material:Nylon 6.6 (Polyamide 6.6); Thread Size - Metric:M3; Thread Size - Imperial:-; Standoff Type:Hex Male-Female; Body Length:12mm; Product Range:HTSN-2 Series; Overall Length:20mm; External Width:6mm