SG-8002JC 80.0000M-PHCL0 ROHS
Epson
Part Number: SG-8002JC 80.0000M-PHCL0 ROHS
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Mouser Electronics 732-JC8M-PHCLROHS 0 Buy
Quarktwin Electronic Components SG-8002JC 80.0000M-PHCL0 ROHS 15307 Buy
Description
80.000MHz 5V 100ppm Oscillator