SG-8002CA 48.0000M-PCCL0
Epson
Part Number: SG-8002CA 48.0000M-PCCL0
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
SG-8002 Series 48 MHz 3.3 V 100 ppm -20 to 70C SMT Oscillator - SON-4 1kreel