SG-615P 7.3728MC3: ROHS
Epson
Part Number: SG-615P 7.3728MC3: ROHS
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Mouser Electronics 732-SG615P7.37MC3R 0 Buy
Description
SG-615P Series 7.3728 MHz 5 V ?100 ppm -20 to +70?C SPXO Crystal Oscillator