SG-615P 4.9152MC3: PURE SN
Epson
Part Number: SG-615P 4.9152MC3: PURE SN
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Mouser Electronics 732-615P49152MC3PSN 0 Buy
Description
SG-615P series 4.9152MHz 5V -20?C ~ 70?C 14.00mm x 8.65mm Crystal Oscillator