MC-405 32.7680K-A0:ROHS
Epson
Part Number: MC-405 32.7680K-A0:ROHS
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
MC-405 Series 32.768 kHz 12.5 pF ?20 ppm -40 to +85?C SMT Crystal Unit