MC-146 32.7680KA-AC0: ROHS
Epson
Part Number: MC-146 32.7680KA-AC0: ROHS
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Win Source MC-146 32.7680KA-AC0: ROHS 900 Buy
Description
MC-146 Series 32.768 kHz 12.5 pF 20 ppm -40?C to + 85?C SMT Crystal