FA-238 24.0000MB-C3
Epson
Part Number: FA-238 24.0000MB-C3
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
FA-238 Series 24 MHz ?50 ppm 18 pF -20 to +70?C Surface Mount Crystal Unit