FA-128 24.0000MF10Z-W5
Epson
Part Number: FA-128 24.0000MF10Z-W5
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
FA-128 Series 24 MHz ?10 ppm 12 pF -20 to +75?C Surface Mount Crystal