ESS20-003-DC24V-3A/6A
E-T-A
Part Number: ESS20-003-DC24V-3A/6A
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Quarktwin Electronic Components ESS20-003-DC24V-3A/6A 39037 Buy
Description
Circuit Breaker Solid State 3A, 6A AC 24 V DC Push-Push Panel Mount