8345-X01A-V3T1-DB1B2B-100A-V
E-T-A
Part Number: 8345-X01A-V3T1-DB1B2B-100A-V
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
DigiKey 8345-X01A-V3T1-DB1B2B-100A-V-ND 0 Buy
Description
Circuit Breaker Magnetic (Hydraulic Delay) 100A 480 V AC 80 V DC Lever Panel Mount