8340-F410-K2K1-B2H0-10A
E-T-A
Part Number: 8340-F410-K2K1-B2H0-10A
Description
Circuit Breaker Magnetic (Hydraulic Delay) 10A 240 V AC 80 V DC Lever Panel Mount