8340-F110-K4F1-K8H0-50A
E-T-A
Part Number: 8340-F110-K4F1-K8H0-50A
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
DigiKey 8340-F110-K4F1-K8H0-50A-ND 0 Buy
Description
Circuit Breaker Magnetic 50A 240 V AC 80 V DC Lever Panel Mount