8340-F110-K3M1-B2H0-30A
E-T-A
Part Number: 8340-F110-K3M1-B2H0-30A
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
Circuit Breaker Magnetic (Hydraulic Delay) 30A 240 V AC 80 V DC Lever Panel Mount